O nas

Firma Arch Land działa na rynku małopolskim oraz podkarpackim. Zajmuje się projektowaniem   i zakładaniem ogrodów oraz pielęgnacją zieleni. Dodatkowo oferuje wystrój wnętrz zielenią.

W zespole pracują ludzie młodzi i kreatywni, architekci krajobrazu. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych konferencjach, warsztatach i targach związanych z architekturą krajobrazu. Projektowane i wykonywane przez nas prace cenione są za oryginalność i funkcjonalność, a także za stosunkowo krótki termin realizacji i konkurencyjną ofertę cenową.

Udany projekt ogrodu można poznać po silnym piętnie jego indywidualności. Wszystko powinno mieć w nim swój cel praktyczny, bądź estetyczny i tworzyć jeden spójny obraz.

W pracy kierujemy się tym, by projektowane przez nas ogrody odpowiadały nie tylko architekturze domu, ale także dekoracji jego wnętrza. Udany projekt łączy wrażenia estetyczne z aspektem praktycznym. Powinien być wyrazem osobowości i smaku właścicieli. Stanowić harmonię z otoczeniem i zapewniać dobre samopoczucie i wygodę użytkownikom.

Czy Państwa ogród ma stanowić piękny widok z salonu, czy ma być wizytówką, pokojem na dworze w którym będzie się jadać i wypoczywać? Czy może ma być rajem dla zwierząt, cienistym zakątkiem gdzie można przesiadywać lub bezpiecznym miejscem zabaw dla dzieci?

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.